Për vetëm 1323€/ Person ... i Ofertë e vlefshme për datat : 14 -20 Nentor Në çmim janë të përfshira: Fluturimi vajtje-ardhje me nisje nga Tirana (lturkishairlines ). Femijet  2 - 9.99 vjeç  kane sediljen  e tyre  dhe  perfitojne 10 euro  zbritje nga  cmimi  i biletes . Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren +49/234-387431, 0179-5091634 Rezervime për Traget. 5.Nese pasagjeri nuk  paraqitet  diten e nisjes  e humbet  bileten  dhe te drejten per te udhetuar. 2,7 mijë pëlqime. Albatours D . Çdo të marte, merkure, premte dhe shtune nisje me autobus per Kosove permes Hungarisë. Kontaktoni Kalemi Travel & Tours për këtë ofertë apo oferta udhëtimesh të tjera. Neues Konto erstellen. Nga 5 Janari i vitit 2018 kemi filluar me linjen për udhëtim nga Kosova për Zvicer dhe anasjelltas përmes Shqipërisë dhe Kroacisë. Vizitoni “Venecian” e Rajonit Flamand. Oferta Turistike ne mbare boten. 2. TIRANE - ZVICER. Stamboll me Autobus , 4 dite nga 59 € Stamboll - U d hetim me autobus date 01 , 07, 14, 21, 28 Janar, Akomodimi Hotel 4* Budget - €59 , Hotel 4* Luxury (SPA Pishine e brendshme) - €79 me mengjesin te perfshire .Shetitjet dhe transfertat si ne Program.Shoqerues grupi nga Agjensia .. Pati Travel Agjensi. mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. oder. BILETA AUTOBUZI, BILETA AVIONI, BILETA TRAGETI, PAKETA TURISTIKE SHOQERUAR ME OFERTA SPECIALE, ETJ. Agjensi Turistike Hima Travel , Bileta Avioni , Agjensi udhetimi , Bileta Avioni Per itali, Gjermani , Udhetime me guide , Paketa Turistike Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. 1:14 ; Dergojani miqve tuaj kete oferte me: selanik selanik Udhetim ne Selanik Udhëtim në Selanik, 14 Shkurt, 3 ditë, €89 Udhëtim në Selanik me Autobus nga Agjensi Udhëtimi me Autobus Kalemi Travel and Tours. ⌛Datat 12-19 Teto, ❤️Stambolli – aty ku bashkohen Lindja dhe Pe, Si thoni per nje tour ne #cappadocia Rezervime me aeroplan të biletave për të gjitha destinacionet e botës. Rruga më e sigurt për në vendlindje! #TAG Mikeshen tuaj te zemres qe do d Anmelden. js = d.createElement(s); js.id = id; Updates . Më poshtë kemi prezantuar listën e relacioneve përmes të cilave ju mund të bëni edhe rezervimin online të biletave . Gefällt 2.260 Mal. Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju.Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta.Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. Rezervimi online i bus biletave. Kontakt. Seiten, die dieser Seite gefallen. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Agjensi Udhetimesh Alexandra dhe të tjerët që mund t'i njihni. Udhetime me autobus Zvicerr-Kosove cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. Albanian Eagle Tours. 21 Gusht --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 270€ Nisje Dt. Shija e Traditës. Linja e Autobuave per Sofie Maqedoni - Autobus per Greqi nga Shqiperia - Bileta Autobusi per Sofie, Bileta Autobusi per Gjermani, shqiperi sofie, autobus shqiperi maqedoni, makina me qera. Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane * Ne nisje dhe ne mbrritje duhet ti nenshtroheni regullave te covid19 qe ka Gjermania. if (d.getElementById(id)) return; Kontaktoni Kalemi Travel për këtë udhëtim me guidë, udhëtime më guidë të tjera, udhëtime me autobus të tjera, bileta udhëtimesh me autobus, etj. Nese  pasagjeri  humbet  bileten  nuk eshte pergjegjesia e kompanise. Mehr von Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) auf Facebook anzeigen. STRUGE, OHER, SHEN NAUM, GJIRI I KOCKAVE, TUSHEMISHT, DRILON 5-6 , 12-13 , 19-20 , 24-25, 25-26 , 26-27 Dhjetor. 7.Pasagjeret  kane te drejte te marin  falas nje valixhe  valixhen e dyte e kan me pagese extra. TIRANE - SUEDI. js.src = 'https://connect.facebook.net/sq_AL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.11'; Kontaktoni Kalemi Travel për këtë udhëtim me guidë, udhëtime më guidë të tjera, udhëtime me autobus të tjera, bileta udhëtimesh me autobus, etj. Udhetim, Fundjave ne VALBONE --- All Inclusive var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; … Më poshtë kemi paraqitur disa detaje rreth kësaj linje. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ). Agjensi Udhetimesh Alexandra është në Facebook. Bëhuni pjesë e një udhëtimi me guidë në vendet më të bukura të Greqisë Veriore. Hotel 3* – €39 Hotel 4* – €45 Paketa me transport individual – €10/person. Kosovë Zvicër - Ma, 05 JAN 2021, 07:00 - MËR, 06 JAN 2021, 07:00. prej 100.-CHF. Kompania Transportit  nuk mban pergjegjesi ne rast vonese per shkak te motit,     kontrollit ne dogane ose   te ndonje shkaku tjeter qe nuk varet  nga    kompania, 3. Agjensi Udhetimesh- ABA Travel . Enjoy Zenith Experience...Eksperiencat e udhëtimeve, pushimeve dhe ofertave më unike me cmimet më konkuruese në treg, në cdo muaj të vitit. Mehr von Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) auf Facebook anzeigen. Oferta ekskluzive për fluturime Kosovë - Zvicerr me partnerët kryesor: Swissair; Adria Airways; Etj; Në partneritet me . Me teper. Posted on 23 … BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. Rezervoni udhëtim me autobus online. Festoni Krishtlindjet ne Beograd Dhjetor: 23 – 25 Dhjetor Cmimi: 85 Euro/personi (mengjes) Cmimi: 109 Euro/personi (mengjes + darke) Dita 1: Ora 05:00, nisja nga Tirana me autobus drejt pikës kufitare të Hani i … Çdo  te  Martë e te  Premte ora 23:00   (nga  HAMBURGU) per  Tiranë me kalim  Gjermani - Austri -  Kroacia  - Mali i  Zi - Shqipëri. Call now. ++355 67 71 70 117 (Whats App,Viber) ++355 69 57 51 139 Instagram: @home.travel.agjensi Facebook: Home-Travel Agjensi Udhetimesh Email: hometravel87@gmail.com See More Cmim Biletash; KONTAKT. Posted on 23 … STRUGE, OHER, SHEN NAUM, GJIRI I KOCKAVE, TUSHEMISHT, DRILON 5-6 , 12-13 , 19-20 , 24-25, 25-26 , 26-27 Dhjetor. 4. GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. Global Tours Albania. Posted on 23-Oct-2020. Ture Ndërkombëtare me Autobus € 189 / Person 5 Ditë / Nisje më 6 Mars Pranverë në Vjenë dhe Budapest. 1. Bus travel agent in Durres/Agjenci udhetimi me autobus ne Durres. oder. Gramshi monument i bukur natyror qe nuk duhet humbur. Gefällt 2.260 Mal. #Lefkada best summer beaches only at ️ Agjensi Udhetimesh Supreme Travel & Tours Plazh ne Parajsen Blu te #LEFKADA 3 vende te lira per dt.17 gusht ️270€. Plazh.com. Diply Places . ÇMIME SPECIALE PËR FAMILJE! Open today until 20:00. Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes. BILETA AUTOBUZI, BILETA AVIONI, BILETA TRAGETI, PAKETA TURISTIKE SHOQERUAR ME OFERTA SPECIALE, ETJ. Qytetet . Festoni Krishtlindjet ne Beograd Dhjetor: 23 – 25 Dhjetor Cmimi: 85 Euro/personi (mengjes) Cmimi: 109 Euro/personi (mengjes + darke) Dita 1: Ora 05:00, nisja nga Tirana me autobus drejt pikës kufitare të Hani i … Kontaktoni Kalemi Travel për këtë udhëtim me guidë, udhëtime me guidë të tjera, udhëtime me autobus të tjera, bileta autobusi, etj. 11.Kompania  nuk eshte e detyruar te  coje pasagjerin jashte  stacioneve te planifikuara  ne bilete . Agjensi Udhetimesh "CELA Travel", Lushnja, Albania. Pages Liked by This Page. Travel Agency. 4. ️ Per me teper informacione na gjeni ne Adresen: Rruga, Mihal Grameno, prane shkolles se Baletit. Travel Agency. Adresa: Rruga Mine Peza, Tirana 1001, Albania. Travel Agency. Tirane-Itali , linje nderkombetare Autobusi. Open today until 20:00. Me teper. Çdo te Hënë  te  Mërkurë  dhe të Shtunë  në, Gjermani  -  Austri - Kroaci - Mali i Zi - Shqipëri, Kushtet e  levizjeve ne  kohen e Pandemise  Covid 19. 8.Nese anullohet  udhetimi per faj te  kompanise  pasagjerit i kthehet  pagesa e plote . Tour Agency. 4. Dita e pare:-Nisja nga Tirana ne oren 06:00.-Nisja nga Durresi ne oren 05:00.-Nisja nga Elbasani ne oren 06:30. Tour Agency. Dita e pare:-Nisja nga Tirana ne oren 06:00.-Nisja nga Durresi ne oren 05:00.-Nisja nga Elbasani ne oren 06:30. Stamboll me Autobus , 4 dite nga 59 € Stamboll - U d hetim me autobus date 01 , 07, 14, 21, 28 Janar, Akomodimi Hotel 4* Budget - €59 , Hotel 4* Luxury (SPA Pishine e brendshme) - €79 me mengjesin te perfshire .Shetitjet dhe transfertat si ne Program.Shoqerues grupi nga Agjensia .. DYNAMIK -LINES- TRAVEL, AGJENSI UDHETIMI & TURISTIKE ME OFERTA ME TE MIRA NE TREG. Pages Liked by This Page. Business Service. Cmimi Me Mengjes €50 Cmimi Me Mengjes + Darke €55 . Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju.Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta.Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. Call now. Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. Cmim Biletash; KONTAKT. Nisje Dt. GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. Udhëtim në Vjenë, Budapest, dhe Beograd. Passwort vergessen? Diply Places . Udhëtim me Autobus. Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju.Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta.Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. Travel Agency. Nisje Dt. Hima Travel Ju ofron bileta avioni të lira për të gjithë botën. Agjensi udhetimesh Hima Travel kontakt : 069 47 67 427 Hima Travel Ju Sherbejm : - Paketa turistike - Turqi -... Rruga Muhamet Gjollesha . Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Heute um 05:00. DUKE NISUR NGA … Travel Agency. 297K likes. 28 --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 260€ Nisje Dt. Zenith Travel. E-motion … Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Heute um 09:30 # Pushimeluksi MALDIVAS,parajsa tokësore ! Instagram: agjensi.udhetimesh.sunrise * Instagram: agjensi.udhetimesh.ideal * E-mail: [email protected] * E-mail: [email protected] Vjeshtë në Paris, 7 ditë €349 France Dita e Parë: Nisja në orën 01:00 nga Tirana me autobus. Zenith Travel. Agjensi udhetimi me autobus per Greqi dhe Turqi Papadakis/Alvavel - Mikel Skufi. Matias Travel & Tours. Logohu Agjent +377 44 184 195 info@shpejtimi.net ... Tek kompania Shpejtimit ju mund te gjeni oferten me te mira për ekzkursione për grupe të vogëla nga 8 - 15 e deri tek grupet me mbi 50 persona, - Ju lutemi dërgoni kërkesën me destinacionin e dëshiruar ne info@shpejtimi.net. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Agjensi Udhetimi . Bus travel agent in Durres/Agjenci udhetimi me autobus ne Durres. 6.Pasagjeret qe e kane bilete Vajtjeardhje  te  percaktuar    duhet ta  konfirmojne ate min 5  dite para dates se nisjes . Shijoni cdo moment të udhëtimit me Zenith. Rezervime me aeroplan. Shija e Traditës. (function(d, s, id) { Rezervime me aeroplan. Plazh.com. Global Tours Albania. Bodini Travel - Agjensi Udhetimi me Autobus Tirane, operon prej vitesh ne kryeqytetin e Shqiperise, duke ofruar transport udhetaresh kombetar dhe nderkombetar. Zvicër Kosov ë - Ma, 05 JAN 2021, 15:30 - Pr, 08 JAN 2021, 15:30. prej 100.-CHF. Instagram: agjensi.udhetimesh.sunrise * Instagram: agjensi.udhetimesh.ideal * E-mail: [email protected] * E-mail: [email protected] Vjeshtë në Paris, 7 ditë €349 France Dita e Parë: Nisja në orën 01:00 nga Tirana me autobus. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Agjensi Udhetimi . Udhëtari duhet të jetë në vendin e percaktuar për nisje së paku 15 minuta para nisjes së autobusit. Travel Agency. 2,5 mijë pëlqime. Na kontaktoni ne: +49 (0) 234 – 38 74 31 +49 (0) 234 – 414 69 22 +49 (0) 179 – 509 16 34. ose permes Dergo email. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Heute um 05:00. LAJMERIM. Argjendari "Festim" Hotel Llolla. Udhetoni me autobus prej Belgjike per ne Kosove me linje te rregullt Udhetime te rregullta Bruksel - Prishtine cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. Të marteve dhe shtuneve per Shqipëri dhe Kosovë nëpërmjet Malit të Zi, dhe dy herë në jave për Maqedoninë e veriut nëpërmjet Kroacisë. Business Service. 3- shtetas me pashaporte te cdo vendi tec BE. Home Page Destinacionet Rregullorja Rreth nesh Na Kontaktoni. Me rastin e shfrytëzimit të sistemit për rezervime, ... Linja e rregullt me autobus, Kosovë - Zvicer - Kosovë përmes Kroacisë . Globus Travel. Datat e tjera te nisjeve: 21 Mars. € 239 / person 7 Dite / Nisje më 8 Mars Pranverë në Pragë dhe Vjenë. Udhetime me autobus, AGJENSI UDHETIMI & TURISTIKE ME OFERTAT ME TE MIRA NE TREG - Duration: 1:14. Interest. Neues Konto erstellen. 3. }(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Akoma nuk keni rezervuar per Stamboll ❌5 Ve, Strugë - Ohër - Shën Naum - Drilon ( Su, #Plazh ne #Sharm El Sheikh 21 Gusht --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 270€ Nisje Dt. Të marteve dhe shtuneve per Shqipëri dhe Kosovë nëpërmjet Malit të Zi, dhe dy herë në jave për Maqedoninë e veriut nëpërmjet Kroacisë. Agjensi udhetimi Tirana Travel 2, Tirana. Rezervime me traget . san benedetto del tronto (ap) - berat Krahina e Suloves per te gjithe gramshiotet Gramsh, Gramshi . #TAG Mikeshen tuaj te zemres qe do d Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Udhetim ne gr, This error message is only visible to WordPress admins. Aktueller Beitrag der Seite. Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Agjensi udhetimesh Hima Travel kontakt : 069 47 67 427 Hima Travel Ju Sherbejm : - Paketa turistike - Turqi -... Rruga Muhamet Gjollesha . Udhëtim në Amsterdam me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel and Tours. Kompania nuk mban asnje pergjegjesi per bagazhet, te cilat duhet te jene nen mbikqyrjen     e pasagjerit gjate gjithe kohes se udhetimit dhe ngarkim- shkarkim. Programi. Agjensi udhetimi. Ne Rast moslejimi nga ana e doganes  per kalimin e kufirit nuk eshte pergjesi e kompanise    transportit    dhe nuk ju takon rimbursimi i biletes. Agjensi udhetimi me autobus per Greqi dhe Turqi Papadakis/Alvavel - Mikel Skufi. Seiten, die dieser Seite gefallen. #Lefkada best summer beaches only at ️ Agjensi Udhetimesh Supreme Travel & Tours Plazh ne Parajsen Blu te #LEFKADA 3 vende te lira per dt.17 gusht ️270€. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Dortmund +49 15 25 94 147 . Aktueller Beitrag der Seite. dokumentacioni për udhëtim duhet të përfshijë:- pasaportën biometrike; - siguracionin e shëndetit për udhëtimin për ditët e qëndrimit; - ftesën nga pala pritëse ose, në mungese të saj, rezervimin e vlefshëm të hotelit; - mjete monetare të mjaftueshme për të siguruar qëndrimin (minimalisht 80 euro në ditë). Bileta nuk kthehet, mund te behet shtyrja e udhetimit ne marreveshje me agjensine 3 dite    para skadences se biletes. Nisje, Stamboll 3 Netë 4 Ditë Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Shperndaje. Hima Travel Ju ofron bileta avioni të lira për të gjithë botën. Travel Agency . Mundet te udhetojne ne vajtje pa problem vetem personat me dokumenta: ne cdo rast jane autoritetet e Policise Kufitare ato qe vleresojne dokumentacionin, * Ne ardhje mund te udhetoje cdo person me pashaporte Shqiptare apo  te  nje  vendi te  BE. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Travel Agency. Nearby travel agencies. Udhëtim me autobus me kosto të ulët. Udhëtime me autobus ; Paketa Indivduale ; Linja Prishtinë-Tiranë-Prishtinë ; Linja Kosovë - Zvicër - Kosovë . Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes. Call 069 205 1939 Make Appointment Get directions WhatsApp 069 205 1939 Message 069 205 1939 Contact Us Get Quote Find Table Place Order View Menu. Call 069 205 1939 Make Appointment Get directions WhatsApp 069 205 1939 Message 069 205 1939 Contact Us Get Quote Find Table Place Order View Menu. Bodini Travel - Agjensi Udhetimi me Autobus Tirane, operon prej vitesh ne kryeqytetin e Shqiperise, duke ofruar transport udhetaresh kombetar dhe nderkombetar. Globus Travel. Udhëtim në Amsterdam me Autobus. Kontakt. Udhëtim në Amsterdam me Autobus. Rezervime me Aeroplan. DYNAMIK -LINES- TRAVEL, AGJENSI UDHETIMI & TURISTIKE ME OFERTA ME TE MIRA NE TREG. GRAMSH-ELBASAN-ALBANIA, Gramshi . Udhëtime me Autobus. Travel Agency . Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Agjensi Udhetimesh Alexandra dhe të tjerët që mund t'i njihni. Barileva Turist . Travel Service. +49/234-387431, 0179-5091634 9.Pasagjeri  duhet te  jete ne vendin e nisjes  30 min para  orarit te  percaktuar  per nisje. Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. KUSHTET E LEVIZJES SE LIRE ME PASAPORTE BIOMETRIKE NE BE  ( ne kushte normale ) JANE : Në rastin kur pasagjerit nuk i kërkohet vizë hyrjeje për në destinacionin ku udhëton, atëherë. Rregullore dhe kushtet e udhëtimit . Udhëtim me autobus me kosto të ulët. Taçjatravel shtermen elbasan, Shtërmen . Updates . Intertours, agjension prestigjioz . Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. Udhëtim me Autobus. Janinë Meteora – Udhëtime me Autobus. Travel Service. 28 --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 260€ Nisje Dt. Posted on 23-Oct-2020. Agjensi Udhetimesh Alexandra është në Facebook. KLOBES.shpk RRuga hamit dollani, Gramshi . Tiranë Beograd me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel & Tours. Neli Resort. 10. 3. Çdo te Hënë  te  Mërkurë  dhe të Shtunë  në  ora  08:00. Na kontaktoni ne: +49 (0) 234 – 38 74 31 +49 (0) 234 – 414 69 22 +49 (0) 179 – 509 16 34. ose permes Dergo email. Rinori Travel. Vrejtje: Gjatë kohës së masës së izolimit në kthim nga Kosova për rezervime kontaktoni zyrën për informata shtesë spese udhëtimet janë të redukuara! Tirane - Qytetet e Italise me rruge Tokesore . Regullore ; Kontrate Sherbimi; Licencimi; ALBANIA; Location; KALENDAR; Rezervo ketu. Jetzt nicht. Agjensi udhetimi Tirana Travel 2, Tirana. Interest. Barileva Turist Sh.p.k. dokumentacioni për udhëtim duhet të përfshijë: LINJE AUTOBUSI , TIRANE -GJERMANI ,TIRANE - KOSOVE ,TIRANE -ITALI. ️ Per me teper informacione na gjeni ne Adresen: Rruga, Mihal Grameno, prane shkolles se Baletit. Çdo të marte, merkure, premte dhe shtune nisje me autobus per Kosove permes Hungarisë. Call to book! Cmim Biletash; KONTAKT. Pakete Turistike nga Kalemi Travel & Tours: Udhëtim në Vjenë, Budapest, dhe Beograd. shqiperi - itali - udhetime me autobus - alb turismo. Matias Travel & Tours. Albatours D . Udhëtime me autobus në: Shqipëri: Turqi: Kroaci: Slloveni: Greqi: Itali: Austri: Francë : Gjermani: Zvicerr: Rezervime të biletave për aeroplan . Gjermani +49 17 62 57 16 100. 297K likes. PAKETA TE NDRYSHME TURISTIKE (INDIVIDUALE & GRUPE) BILETA AVIONI NE TE GJITHE BOTEN BILETA AUTOBUSI (ITALY,GREECE,GERMANY) PAKETA PER MUAJ MJALTI Rruga Don Bosko Tirana. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg te ofruara nga eTour :: Oferta Turistike DRITA TRAVEL - SHQIPERI - MAQEDONI - KOSOVE - GJERMANI - AUSTRI - ZVICER - SUEDI . Autocars Rmz Travel Nema, Jagodina . Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Albanian Eagle Tours. PAKETA TE NDRYSHME TURISTIKE (INDIVIDUALE & GRUPE) BILETA AVIONI NE TE GJITHE BOTEN BILETA AUTOBUSI (ITALY,GREECE,GERMANY) PAKETA PER MUAJ MJALTI Rruga Don Bosko Tirana. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ). Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Travel Agency. fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); Femijet ne moshe deri 2 vjeç udhetojne me bileten e prindit dhe nuk kane ndenjese. Passwort vergessen? Argjendari "Festim" Hotel Llolla. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. ++355 67 71 70 117 (Whats App,Viber) ++355 69 57 51 139 Instagram: @home.travel.agjensi Facebook: Home-Travel Agjensi Udhetimesh Email: hometravel87@gmail.com See More Vizional Production 5,248 views. Rruga më e sigurt për në vendlindje! Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. Hotel 3* – €39 Hotel 4* – €45 Paketa me transport individual – €10/person. Neli Resort. Intertours mbanë linjën e rregullt Zvicerr - Kosovë - Zvicerr. Agjensi udhetimi. Pati Travel Agjensi. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. SHQIPERI - GJERMANI. Call to book! Ofrojmë linja të rregullta me autobus Kosovë - Svicër dhe anasjelltas. Anmelden. Arazhmane Turistike. Rezervime me traget. Udhëtim në Amsterdam me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel and Tours. Jetzt nicht. Vizitoni “Venecian” e Rajonit Flamand. Albania Offroad Adventures L. Holta Gramsh .